Peňaženka Dino modrá

Praktická peňaženka z odolného neoprénu so silikónovým panelom. Zapínanie na suchý zips zabraňuje prípadnej strate obsahu peňaženky. Vnútorný priestor je rozdelený do niekoľkých ča...

Okamžitá dostupnosť (3ks skladom)

15.00€ Cena bez DPH:12.50€

RecenziePraktická peňaženka z odolného neoprénu so silikónovým panelom.

Zapínanie na suchý zips zabraňuje prípadnej strate obsahu peňaženky.

Vnútorný priestor je rozdelený do niekoľkých častí: zipsom uzatvárateľné vrecko na mince, priestor na bankovky alebo účtenky a dve vrecká z priehľadnej fólie vhodné na kreditné karty, legitimácie alebo fotografie.

Nízka hmotnosť a materiál praktický na údržbu sú ďalšími pridanými hodnotami produktu.

Farebnosť a originalita je cenená hlavne u detí a študentov. Vybavte svoje dieťatko štýlovú peňaženkou s unikátnym silikónovým PIXIE CREW creative panelom TM, na ktorý si môže poskladať svoj vlastný obrázok! Silikónové panely veľkosti 15 x 5 a 15 x 10 bodov sú umiestnené na prednej aj zadnej strane peňaženky a k dispozícii máte 216 bodov pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každej peňaženke zadarmo prikladáme približne 100 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Inšpiráciu môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázky.Vyzkoušejte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Veľkosť 13 x 10 x 2 cm

Súvisiace produkty