Detský batoh Minecraft zeleno-hnedý

Batoh určený pre deti predškolského a nižšieho školského veku vhodný pre každodenné používanie. Batoh je vyrobený zo 100% polyesteru a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Sta...

Okamžitá dostupnosť (2ks skladom)

28.00€ Cena bez DPH:23.33€

RecenzieBatoh určený pre deti predškolského a nižšieho školského veku vhodný pre každodenné používanie. Batoh je vyrobený zo 100% polyesteru a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len jednoducho utrieť vlhkou handričkou alebo houbičkou.

Batoh má hlavné vrecko s dostatkom miesta pre nevyhnutnosti detského sveta a menšie kapsu určenú pre drobnosti, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. Obe vrecká sú uzatvárateľné na zipsy, ktoré sú opatrené veľkými ťaháčikmi pre jednoduché otváranie a zatváranie batohu. Po oboch stranách batohu sú sieťovinové vrecká, vhodné napr. Pre umiestnenie fľaše, s praktickým elastickým pásikom našitým v hornom okraji.

Pre komfortné užívanie je batoh vybavený polstrovanými dĺžkovo nastaviteľnými popruhmi s hrudnou prackou a pevným úchytom pre jednoduché prenášanie v ruke. Mäkko polstrovaná chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie.

V hornej časti prednej strany je umiestnený jedinečný silikónový PIXIE CREW creative panel TM zelenej farby. Štvorec je veľkosti 10 x 10 bodov a k dispozícii máte 97 bodov pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 55 ks malých PIXIES (pixelov), 10 malých PIXIES (pixelov) s písmenami, 4 multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami a mini galériu pre inšpiráciu. Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Hmotnosť: 0,23 kg

Objem: 10 l

Rozmer: 27 x 33,5 x 14,5 cm

Hodí sa deťom od výšky 120 cm.

Súvisiace produkty