Peračník NYXX ružový

Jednokomorový školský peračník s jednou chlopňou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či...

Posledný kus skladom!

16.00€ Cena bez DPH:13.33€

RecenzieJednokomorový školský peračník s jednou chlopňou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín.

Peračník je vyrobený zo 100% polyesteru v kombinácii so silikónom. Polstrovanie spoľahlivo chráni obsah peračníku pri nárazoch a pádoch. Zapínání je na zips s veľkým ťaháčikom, ktorý umožňuje deťom jednoduché otváranie a zatváranie peračníka.

Odporúčanie: nie je vhodné prať peračník v práčke, vnútorná výstuha je z tvrdého kartónu a voda ju môže poškodiť.

Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM svietiace v tme. Kruh je s priemerom 9 cm a k dispozícii máte 86 bodov pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému peračníka zadarmo prikladáme balíček približne 55 ks malých PIXIES (pixelov), 10 malých PIXIES (pixelov) s písmenami, 4 multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami a mini galériu pre inšpiráciu.

Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editora.

Rozmer: 14,5 x 19,2 x 2,7cm

Súvisiace produkty