Veľké púzdro DINO

Viacúčelové veľké puzdro nielen na školské potreby. Puzdro je vyrobené kombináciou silikónu a praktického neoprénového materiálu, ktoré chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch. P...

Okamžitá dostupnosť (2ks skladom)

14.00€ Cena bez DPH:11.67€

RecenzieViacúčelové veľké puzdro nielen na školské potreby.

Puzdro je vyrobené kombináciou silikónu a praktického neoprénového materiálu, ktoré chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch.

Puzdro je v hornej časti uzatvárateľné na zips. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.

Prednú stranu tvorí unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM modrej farby o veľkosti 33 x 10 bodov. Máte teda k dispozícii 227 pozícií pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému puzdru zadarmo prikladáme balíček približne 100 ks malých PIXIES a mini galériu pre inšpiráciu.

Inšpiráciu môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editora.


Veľkosť 20,3 x 12 x 3,7 cm

Súvisiace produkty