Peračník Mine&Craft Adventure

Priestranný peračník, ktorý si pomocou malých pixelov môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku až 100 ks a v prípade potreby si mô...

Okamžitá dostupnosť (2ks skladom)

18.00€ Cena bez DPH:15.00€

RecenziePriestranný peračník, ktorý si pomocou malých pixelov môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku až 100 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Vo vnútri peračníka sa nachádza priehradka uzatvárateľná na zips a dvanásť klasických gumových úchytov na perá, pastelky, či fixky. Priestor pod priehradkou je určený na ostatné písacie potreby. Celý obsah peračníka chráni polstrovanie a zips.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Materiálové zloženie: 100 % polyester v kombinácii so silikónom.

Hmotnosť: 0,349 kg

Rozmer: 5 x 11 x 22 cm

Súvisiace produkty