Kreatívny študentský batoh Minecraft sivý

Školský batoh je vhodný od 4. triedy ZŠ, pre deti od výšky 140 cm. Batoh je vyrobený z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí l...

Okamžitá dostupnosť (2ks skladom)

52.00€ Cena bez DPH:43.33€

RecenzieŠkolský batoh je vhodný od 4. triedy ZŠ, pre deti od výšky 140 cm. Batoh je vyrobený z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len utrieť vlhkou handričkou alebo hubkou.

Batoh má dve samostatne uzatvárateľné priestranné oddelenia. V priestrannejšej časti je polstrovaná kapsa slúžiaca na notebook do veľkosti 15 '', ktorá je uzatvárateľná suchým zipsom. Veľké oddelenie je vhodné na knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. V menšom oddelení je jednoduchý organizér na drobné veci dennej potreby.

Po oboch stranách batohu sú sieťovinové vrecká, do ktorých možno umiestniť fľašku. Tie majú v hornej časti našitý praktický elastický pásik, aby obsah nevypadol. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnu polohu popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Popruhy sú široké a polstrované, aby sa nezarezávali a v prednej časti majú dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien. Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, pre zavesenie slúži pevné pútko.

Dno batohu je opatrené dvoma chráničkami proti oderu a je vystužené, čo čiastočne zabraňuje deformácii obsahu.

Prednú kapsu tvorí unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM sivej farby s veľkosťou 34 x 37 bodov. Máte teda 1370 pozícií pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 200 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu. Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Hmotnosť: 0,8 kg

Rozmer: 36 x 49 x 21 cm.

VAROVANIE! Obsahuje malé časti, nevhodné pre deti do 3 rokov, nebezpečenstvo vdýchnutia!

Súvisiace produkty