Puzdro MineCraft sivé veľké

Viacúčelové veľké puzdro nielen na školské potřeby. Puzdro s motívmi nášho bestselleru šedo-modré kocky pripomínajúce svetoznámou počítačovú hru Minecraft je vyrobené kombináciou s...

Okamžitá dostupnosť (3ks skladom)

13.20€ Cena bez DPH:11.00€

RecenzieViacúčelové veľké puzdro nielen na školské potřeby. Puzdro s motívmi nášho bestselleru šedo-modré kocky pripomínajúce svetoznámou počítačovú hru Minecraft je vyrobené kombináciou silikónu a praktického neoprénu, ktoré chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch.

Veľmi ľahko sa udržiava, stačí jednoducho utrieť vlhkou handričkou alebo hubkou.

Puzdro je v hornej časti uzatvárateľné na zips. Vo vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.

Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM zelenej farby. Štvorec je o veľkosti 29 x 10 bodov a k dispozícii máte 290 pozícií pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému denníku zadarmo prikladáme balíček približne 100 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu. Inšpiráciu môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzené vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Hmotnosť: 0,31 kg

Rozmer: 20,3 x 12 x 3,7cm

Súvisiace produkty