Volnočasový batoh Mine Craft zelený malý 17l

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých pixelov môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyro...

Posledný kus skladom!

30.00€ Cena bez DPH:25.00€

RecenzieOriginálny ruksak, ktorý si pomocou malých pixelov môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu.  Pre komfortné používanie je batoh vybavený nastaviteľnými popruhmi a pevným úchytom pre jednoduché prenášanie v rukách.Ruksak ponúka jedno priestranné oddelenie, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na batohu nachádza našitá kapsička určená pre menšie veci dennej potreby.

Na prednej strane batohu sa nachádza silikónová plocha, ktorá vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixely. Tých nájdete v balíčku 55 ks farebných, 10 ks písmenkových a 4 obrázkové. V prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov. Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Rozmery: 31 x 42 x 15 cm

Vhodný je pre deti od výšky 140 cm.

Súvisiace produkty