CUBIKA Piráti

  • CUBIKA Piráti

Pixel V piráti je drevená mozaika so 400 kockami o veľkosti 1 x 1 x 1 cm, 7 tematickými predlohami 14 x 18 kociek a dreveným rámčekom. Znalosť farieb a štipka trpezlivosti postačí ...

Okamžitá dostupnosť (8ks skladom)

25.20€ Cena bez DPH:21.00€

RecenziePixel V piráti je drevená mozaika so 400 kockami o veľkosti 1 x 1 x 1 cm, 7 tematickými predlohami 14 x 18 kociek a dreveným rámčekom. Znalosť farieb a štipka trpezlivosti postačí na to, aby sa podarilo z jednotlivých farebných kociek poskladať krásne obrázky.

Rozmer krabice 39 x 22 x 4 cm.

CUBIKA je nová značka drevených hračiek vyrobených len z ekologicky pestovaného dreva s veľmi precíznym opracovaním a ľúbivým dizajnom. Sortiment hračiek značky CUBIKA pomáha deťom rozvíjať predovšetkým senzomotorické schopnosti a zručnosti, logické myslenie, kreativitu, predstavivosť a rôzne poznávacie znalosti. Hračky sú vyrobené z najkvalitnejšieho javora a buku a na farbenie sa používajú tiež vysoko kvalitné farby na vodnej báze, ktoré sú úplne bezpečné pre deti a nemajú žiadny zápach. Všetky výrobky tejto značky majú nemecký certifikát TÜV a sú vyrobené podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71.

Nevhodné pre deti do 4 rokov. Vyrobené v Európe.

Súvisiace produkty