Vesmír

Pixel I vesmír je drevená mozaika s 250 kockami o veľkosti 1 x 1 x 1 cm, 7 tematickými predlohami 12 x 12 kociek a dreveným rámčekom. Znalosť farieb a štipka trpezlivosti postačí n...

Okamžitá dostupnosť (5ks skladom)

16.80€ Cena bez DPH:14.00€

RecenziePixel I vesmír je drevená mozaika s 250 kockami o veľkosti 1 x 1 x 1 cm, 7 tematickými predlohami 12 x 12 kociek a dreveným rámčekom. Znalosť farieb a štipka trpezlivosti postačí na to, aby sa podarilo z jednotlivých farebných kociek poskladať krásne obrázky.

Rozmer krabice 36 x 19 x 4 cm.

CUBIKA je nová značka drevených hračiek vyrobených len z ekologicky pestovaného dreva s veľmi precíznym opracovaním a ľúbivým dizajnom. Sortiment hračiek značky CUBIKA pomáha deťom rozvíjať predovšetkým senzomotorické schopnosti a zručnosti, logické myslenie, kreativitu, predstavivosť a rôzne poznávacie znalosti. Hračky sú vyrobené z najkvalitnejšieho javora a buku a na farbenie sa používajú tiež vysoko kvalitné farby na vodnej báze, ktoré sú úplne bezpečné pre deti a nemajú žiadny zápach. Všetky výrobky tejto značky majú nemecký certifikát TÜV a sú vyrobené podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71.

Nevhodné pre deti do 4 rokov. Vyrobené v Európe.

Súvisiace produkty