Školská aktovka Dino

Školská aktovka je vhodná pre deti od 1. triedy ZŠ, výšky 120 cm. Je vyrobená z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len utrieť v...

Posledný kus skladom!

68.00€ Cena bez DPH:56.67€

RecenzieŠkolská aktovka je vhodná pre deti od 1. triedy ZŠ, výšky 120 cm. Je vyrobená z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len utrieť vlhkou handričkou alebo hubkou.

Aktovka má dve samostatne uzatvárateľnej časti. Zips na priestrannejšie časti má dvojstranné zapínanie, na menšie vrecku jednostranné. Zipsy sú opatrené veľkými ťaháčikmi, ktoré umožňujú jednoduché otváranie a zatváranie aktovky. Priestrannejšia časť je pre prehľadnosť rozdelená na dve oddelenia, ktoré sú vhodné na knihy a zošity do veľkosti formátu A4. Menšie vrecko slúži na drobné veci dennej potreby.

Z oboch strán aktovky sú sieťovinové vrecká, do ktorých možno umiestniť fľašu. Tie sú v spodnej časti vystužené pevnou látkou a v hornej časti je našitý praktický elastický pásik, aby obsah nevypadol. Pre komfortné užívanie má aktovka ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastaviť optimálnu polohu popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Popruhy sú široké a polstrované, aby sa nezarezávali a v prednej časti majú dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien. Pre pohodlné prenášanie v ruke je aktovka vybavená polstrovaným úchytom, pre zavesenie slúži pevné pútko. Dno aktovky je opatrené dvoma chráničkami proti oderu a je vystužené, čo čiastočne zabraňuje deformácii obsahu.

Na prednej strane aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM modrej farby veľkosti 27 x 25 bodov. Máte teda 675 pozícií pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každej aktovke zadarmo prikladáme balíček približne 200 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu. Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzené vytváranie obrázkov odporúčame dokúpiť malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Doplnkové parametre:

Hmotnosť : 0,86 kg

Objem: 21 l

Rozmer: 28 x 37 x 20 cm

Súvisiace produkty