Študentský batoh modrý s bielym krúžkom

Školský batoh je vhodný od 5. triedy ZŠ, pre deti od výšky 140 cm. Batoh je vyrobený z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len u...

Posledný kus skladom!

72.00€ Cena bez DPH:60.00€

RecenzieŠkolský batoh je vhodný od 5. triedy ZŠ, pre deti od výšky 140 cm. Batoh je vyrobený z vodeodolného polyesterového materiálu a silikónu, čo umožňuje veľmi ľahkú údržbu. Stačí len utrieť vlhkou handričkou alebo hubkou.

Batoh má tri samostatne uzatvárateľné priestranné oddelenia. V najpriestrannejšej časti je polstrované vrecko slúžiace na notebook do veľkosti 15 '', ktoré je uzatvárateľné suchým zipsom. Dve veľké oddelenia sú vhodné na knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. V treťom najmenšom oddelení je jednoduchý organizér na drobné veci dennej potreby. Z oboch strán batohu sú sieťovinové vrecká, do ktorých možno umiestniť fľašu. Tie sú v spodnej časti vystužené pevnou látkou a v hornej časti je našitý praktický elastický pásik, aby obsah nevypadol. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastaviť optimálnu polohu popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Popruhy sú široké a polstrované, aby sa nezarezávali a v prednej časti majú dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien. Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, pre zavesenie slúži pevné pútko. Dno batohu je opatrené dvoma chráničkami proti oderu a je vystužené, čo čiastočne zabraňuje deformácii obsahu.

Na prednej strane batohu je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM ružovej farby. Kruh je s priemerom 9 cm a k dispozícii máte 86 bodov pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 55 ks malých PIXIES (pixelov), 10 malých PIXIES (pixelov) s písmenami, 4 multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami a mini galériu pre inšpiráciu. Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzené vytváranie obrázkov odporúčame dokúpiť malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúšajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Doplnkové parametre:

Hmotnosť : 0,92 kg

Objem: 26 l

Rozmer: 36 x 49 x 21 cm

Súvisiace produkty