Detská kabelka NYXX cez rameno

Praktická kabelka pre malé slečny, vhodná pre akúkoľvek príležitosť vyrobená z polyesteru v kombinácii so silikónom je rozdelená do dvoch častí uzatvárateľných na zips. Väčší pries...

Posledný kus skladom!

20.00€ Cena bez DPH:16.67€

RecenziePraktická kabelka pre malé slečny, vhodná pre akúkoľvek príležitosť vyrobená z polyesteru v kombinácii so silikónom je rozdelená do dvoch častí uzatvárateľných na zips.

Väčší priestor je vyhovujúci na telefón, notes, kozmetické potreby, foťák a ďalšie nenahraditeľné veci. V tejto časti je malé vrecko na zips - ideálne na osobné doklady. Na prednej strane kabelky je zipsom uzatvárateľné vrecko vhodné na kľúče a iné drobnosti, ktoré by mali byť vždy po ruke.

Pre pohodlné nosenie je kabelka vybavená nastaviteľným popruhom, ktorý sa dá jednoducho odňať vďaka karabínam.

Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM ružovej farby. Kruh je s priemerom 9 cm a k dispozícii máte 86 bodov pre nekonečné množstvo motívov na každý deň vďaka PIXIES (pixelom), ktoré môžete kedykoľvek zložiť a vymeniť za iné. Ku každej kabelke zadarmo prikladáme balíček približne 55 ks malých PIXIES (pixelov), 10 malých PIXIES (pixelov) s písmenami, 4 multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami a mini galériu pre inšpiráciu. Tú môžete tiež čerpať na stránkach pixiecrewgallery. Pre neobmedzenú vytváranie obrázkov odporúčame na dokúpenie malé PIXIES, ktoré ponúkame v 24 farbách alebo PIXIES s písmenami alebo multipixely (pixel o veľ. 2x2 body) s obrázkami. Vyskúušajte si vytváranie obrázkov nanečisto hneď, na našom on-line PIXIE CREW editore.

Hmotnosť: 0,15 kg

Rozmer: 20 x 16 x 6,5 cm

Súvisiace produkty