O nás

Náš internetový obchod vznikol v lete 2019. Priviezli sme značku Pixel Hobby na Slovensko a do Čiech. Táto pixelová mozaika sa hrdí prívlastkom "I am green". Je vyrobená z cukrovej trstiny a keď ju vrátite do prírody bude zase plne rozložiteľná.

Rozhodli sme sa priviezť túto kreatívno relaxačnú mozaiku, aby aj táto krajina tvorila s nadšením vlastné obrazy. Tí najmenší dokonca obsedia dvadsať minút. Tí väčší sa predbiehajú kto skôr, kto viac, a tie najväčšie deti relaxujú a spomínajú s čím všetkým už robili toto isté.

Snažíme sa rozširovať ponuku predovšetkým smerom k tvoreniu obrázkov rôznymi spôsobmi a  skladaniu celku z drobných častí. Rozvíjanie trpezlivosti a jemnej motoriky, zapojenie fantázie. To sú vlastnosti, ktoré aj my chceme dnešným deťom pomáhať rozvinúť. Na workshopoch a detských festivaloch vidíme ako veľmi to práve dnes deťom chýba. A pritom väčšinou stačí menej ako desať minút a dieťa sa prejaví a tvorivosť ho pohltí. Len mu musíte ponúknuť niečo iné ako tablet.

Na tomto trhu teda nepôsobíme dlho, ale každým dňom sa to mení. V roku 2020 sa snažíme prežiť v elektronickej forme a nevieme sa dočkať, kedy otvoríme naše dielničky malým zvedavcom.

Dovoz, predaj aj prípadné reklamácie a pripomienky prosím zasielajte na naše mailové adresy:

obchod@pixeluj.eu

pixeluj@gmail.com

Písomne nás môžete kontaktovať nasledovne:

A - Z Bilanc s.r.o.

Dunajský rad 17

945 04  Komárno

Slovenská republika

 

No a kto to potrebuje prebrať ešte inak, môže nás zastihnúť na tel. čísle: +421 905 893 013